O BMWC

Zveřejněno: 7. červen 2018

Sdílíme pořadatelskou reportáž z letošního BMWC, kde jsme zahráli společně s irským písničkářem Damh the Bardem, jehož recitál byl prostě skvělý. O BMWC jsem slyšel mnohé, v mezích pravidel a utajení, která se k této čarodějnicko-pohanské konferenci váží. Bylo nám ctí naší hudbou účastníky potěšit a užít si to s vámi. Dokud nevyšel tento článek na Kolovratu, neodvážil jsem se to napsat cokoliv veřejně. A nyní bych jen poděkoval.

Článek na Kolovratu

Časopis Kolovrat vyzpovídal Vořecha

Zveřejněno: 8. březen 2018

V březnu se mnou vyšel rozhovor v magazínu Kolovrat. Někdy si říkám, že je těžké vtěsnat celý svůj život do pár odstavců, navíc jsem se v pohanském magazínu nemohl zdržet osobnějšího tónu v otázkách pohanství, o kterých veřejně příliš nemluvím (považuji své vnímání duchovna za poměrně intimní), a tak vznikl rozhovor, který by mohl trochu bouřit vody a spíše klást otázky nové. Každopádně jeho hlavním cílem bylo představit nové členy kapely, živák písně Pogreb a pozvat vás na pražský koncert s PHS.

Originál je k přečtení na stránkách Kolovratu, nebo zde v našem archívu.

Za Drugu Vořech.

Reportáž z Notování 2017

Zveřejněno: 8. říjen 2017

Jak slyšel naše vystoupení na Notování v nové sestavě moderátor Country rádia, reportér Folktime.cz a můj kamarád v jedné osobě Miloš Keller? Dočtete se v jeho reportáži. Kapela hrající 8 let asi těžko může být prvotně okouzlena pohanstvím, ale promíjíme mu to, protože nám SKORO DAL HLAS a přinejmenším nás jeho reportáž pobavila. Za Drugu Vořech.

Koncerty

eCD Kolo roku

CD Pramenům a vílám

Partneři

 

Logo ČPS
© 2019 Kapela Druga   |  Joomla Templates by   Joomzilla.com
Back to Top