V pátek 3.2.2017 jsem vzal sebou na Bardský večer Markétu a Dominiku. Jistě se ptáte, proč na koncertu Drugy hrají stále různí lidé? Zaslechl jsem již verzi o rozpadu Drugy. Takové fámy bych rád vyvrátil. Druga se ve zkušebně chystá na koncerty s novými písněmi. Ale loni s námi na chvíli hrála Dominika Kukačková, a když jsem letos potřeboval záskok za novopečenou maminku Romču, oslovil jsem na inzerát Markétu Ostrou. A ukázalo se, že Domča a Markéta jsou ségry.

Tak mi přišlo škoda si s nimi někde nezahrát na jednom pódiu. Bardský večer v Midgardu se ukázal jako ideální příležitost. Domču tu už znají a Markéta se chytla. Záznam několika našich písních v tomto netradičním uskupení Vám samozřejmě musíme přinést a podívat se na něj můžete na našem Youtube.

Děkujeme všem, kteří přišli, poslouchali a po koncertní části zahráli a zazpívali písně jiných. Přišlo mi nanejvýš komické sledovat vousaté tváře a dlouhé vlasy rozevláté českými táborovkami, které znám z dob svého dětství. A to ještě frčel tramping. Pokračovat budeme v dubnu dalším Bardským večerem... o něm ale až příště.

Zdraví a děkuje za krásný večer Vořech.

Koncerty

  • 21. září 2019
    Fajr 2019

CD Pramenům a vílám

Partneři

 

Logo ČPS
© 2019 Kapela Druga   |  Joomla Templates by   Joomzilla.com
Back to Top