Hledáme ženskou s hlasem jako zvon

 

O čem by byly naše písně bez ženské něhy nebo temperamentu? Umíte si nás představit bez krásného ženského zpěvu? 

Hledáme proto zpěvačku - láska ke starým příběhům, historii, fantasy literatuře a mýtům jsou vítány. Chceš-li vědět víc, napiš nám prosím email (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Ukázky z naší tvorby si lze snadno poslechnout na:

Pokud sama nezpíváš, ale někoho takového znáš, dej mu o nás prosím vědět. Nebo alespoň sdílej naši prosbu. Už jen tím nám lze pomoci.

Moc děkujeme.

S Fauny v MeetFactory

My už jsme to vykřičeli na svých osobních faceboocích a dnes i na kapelním, takže to není takové překvapení. Německou kapelu Faun mnozí řadí do "svaté" hudební trojice pohanského folku - vedle Wardruny a Omnie jsou bezesporu jednou z nejslavnějších žánrových kapel. Před rokem si zahráli v MeetFactory a nechyběl jsem tam. A zdá se, že nebudu chybět ani tentokrát, neboť jim s Drugou budeme předskakovat. Zapište si do diářů 22.6.2019 a potkáme se na Smíchově za nádražím.

Zatím pro rok 2019, kdy slavíme 10. výročí kapely, se nám daří domlouvat vskutku zajímavé akce. Vořech.

https://www.facebook.com/events/208834773329014/

Vydařený ústecký Večírek

Ústecký Pohanský večírek se vydařil. Významným dílem k tomu přispěl Fendr, který odehrál v úvodu svůj písničkářský set, a stejně tak nám příjemné zázemí vytvořil tým čajovníků Vysmátý žáby, v níž se koncert v pátek 12.10.2018 konal. Překvapilo nás, kolik z vás přijelo vlakem nebo autem až z Prahy. Rozhodně vám všem děkujeme za skvělou atmosféru naplněnou horkým čajem, sladkou medovinou a spoustou hudby. Plánujeme další Pohanské večírky, a tak nám můžet zkusit napsat (třeba na Facebooku), kam se za Vámi máme příští rok vydat. Mezitím si můžete vychutnat několik fotografií z ústeckého koncertu.

Koncerty

  • 11. duben 2019
    Blavicon 2019
  • 22. červen 2019
    FAUN, Deloraine, Druga

CD Pramenům a vílám

Partneři

 

Logo ČPS
© 2019 Kapela Druga   |  Joomla Templates by   Joomzilla.com
Back to Top